نوبت دهی اینترنتی درمانگاه

تاریخچه بیمارستان حمایت مادران شهید اکبر آبادی

 

مرکز آموزشی و درمانی حمایت مادران شهید اکبرآبادی آذر ماه سال 1319 هجری شمسی به عنوان بنگاه حمایت از مادران و نوزادان تاسیس و فروردین ماه 1320 به عنوان زایشگاه سی تختخوابی در خیابان منیریه تهران راه اندازی شد.

درحال حاضر بخشهای مامایی و زنان این بیمارستان از نظر آموزشی جهت دوره چهارساله رزیدنتی زنان مورد تائید وزارت بهداشت است و بزرگترین مرکز تخصصی در این زمینه محسوب می شود.

بیمارستان شهید اکبرآبادی ریفرال زنان بوده و دارای بخش های اورژانس، بخش فوق تخصصی پریناتولوژی (حاملگی پر خطر - طب مادر و جنین)، بخش ژنیکولوژی و بخش سزارین بوده و این مرکز دارای بزرگترین NICU کشوری با شصت تخت فعال با برخورداری از مجهزترین و مدرنترین دستگاه ها و تجهیزات پزشکی روز دنیا است.

همچنین بخش فوق تخصصی درمان ناباروری این مرکز آموزشی و درمانی آذر ماه سال ۱۳۹۱ به عنوان مرکزی با هدف ارائه خدمات درمانی به زوج‏‌های نابارور و پژوهش و آموزش در زمینه علوم باروری و ناباروری تاسیس شد.

کلینیک تخصصی و فوق تخصصی آفرینش نیز شامل درمانگاه های درمان ناباروری، مامایی، پرناتولوژی، زنان، داخلی، قلب، درمانگاه اطفال، شنوایی سنجی، کاردرمانی، جراحی، اورولوژی، سونوگرافی، رادیولوژی و داروخانه در بیمارستان شهید اکبرابادی فعال است.

Template settings